![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
21 червня поліцейські 7 відділів та відділень області зареєстрували 13 повідомлень про порушення, пов’язані з виборами народних депутатів. Розпочато відповідні перевірки.У 6 випадках йдеться про можливе порушення окружними виборчими комісіями термінів реєстрації спостерігачів громадської організації – такі заяви, зроблені представниками останньої, зареєстровані у містах Бердичеві, Житомирі, Коростені, Малині, Новограді-Волинському та Чуднові.
В інших випадках йдеться про розміщення агітаційних матеріалів без обов’язкових вихідних відомостей, як то установа, що надрукувала, тираж, відповідальні за випуск тощо. Знаходження банерів з такими порушеннями від трьох кандидатів зафіксовано в Коростенському, Малинському та Овруцькому районах.
Усі повідомлення відповідним чином зареєстровані та розпочаті перевірки.
Нагадуємо, що статтями 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) та 212-14 (Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено відповідальність за вказані дії у вигляді штрафів.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.npu.gov.ua/