![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У День українських добровольців, старшокласники з Радомишльського району відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Школярам сподобалося. Хочеться сподіватися,що кожен зробить свої висновки і усвідомить значення миру в час війни.
На запрошення Павла Дзюблика старшокласники з м.Малина приїхали до столиці. Енергійні, завзяті, допитливі,- за такими майбутнє! Сподіваємося, що зустріч з учасниками АТО – українськими добовольцями та екскурсія у Національному музеї історії України у Другій світовій війні сподобалися та будуть корисними при формуванні світогляду підростаючого покоління.
Напередодні Дня українського добровольця, школярі з Народицького району відвідали Національний музей історії України в Другій світовій війні. Народний депутат вважає що наші діти мають знати історію своєї країни, цікавитися та приймати участь у творенні її сьогодення, щоб будувати якісно відмінне від пройденого шляху майбутнє України.