![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Нардеп Павло Дзюблик продовжує свою освітню та культурну програму для випускників загальноосвітніх навчальних закладів свого виборчого округу.На гостину до столиці цього разу він запросив учнів Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У екскурсійному маршруті, як зазвичай, Меморіальний комплекс – Національний музей історії України в Другій світовій війні, експозиції якого не лише налаштовують молодь на роздуми про минуле нашої держави, але і про її теперішнє та майбутнє.
“Маю надію, що після побаченого та почутого у музеї, повернувшись додому, ці діти відвідають з нагоди 9 травня учасників бойових дій тієї, далекої війни і будуть ще з більшою повагою ставитися до учасників бойових дій війни нинішньої – на Сході України.”-каже Павло Дзюблик.