![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
За сприяння Павла Дзюблика вихованці Жадьківського колегіуму побували у Верховній Раді України.Цього разу – вихованці Жадьківського колегіуму, що в Черняхівському районі.
Приємно зустрітися з учнями і вчителями тепер у Парламенті, адже у Жадьках Павло Дзюблик також неодноразово бував, в тому числі з інспекцією якості нових вікон у колегіумі, так як замінили їх саме за його подання у Кабмін.
Парламент відкритий і народний депутат на своєму прикладі доводить це. Тому і запрошує школярів із Житомирщини, аби ставили перед собою цілі і впевнено ішли до них. “Сподіваюся, що і дана екскурсійна група, як це відбувається зазвичай, обрала собі місця у залі. Немає нічого неможливого!”-поділився думками нардеп.