![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Житомирська область займає перше місце за динамікою зростання чисельності поголів’я великої рогатої худоби (17,3%) та чисельності поголів’я корів (5%).
Про це повідомляє управління агропромислового розвитку ОДА.
«За показником динаміки зростання чисельності поголів’я великої рогатої худоби (17,3%) та чисельності поголів’я корів (5%) до минулорічного показника область на І-му місці», – йдеться у повідомленні.
Станом на 1 липня 2017 року у всіх категоріях господарств області утримувалося 235,4 тис. голів великої рогатої худоби, що на 34,7 тис. голів (17,3%) більше, ніж на відповідну дату торік, в тому числі корів 115,9 тис. голів, що на 5,5 тис. голів (5,0%) більше.
У рейтингу з чисельності поголів’я великої рогатої худоби (і в тому числі поголів’я корів) область на 5-му місці в Україні.
Протягом першого півріччя поточного року реалізовано на забій худоби і птиці в живій вазі 36,1 тис. тонн, що на 200 тонн (0,6%) менше, ніж торік, це пов’язано із високими показниками нарощування чисельності поголів’я і збереження великої рогатої худоби; вироблено молока 287,4 тис. тонн, що на 400 тонн (0,1%) більше минулорічного показника. За виробництвом молока область перебуває на 4-му місці у державі.
http://www.1.zt.ua/