Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

Захист тварин:відповідальність за жорстокість

Їх мордують, калічать і вбивають.  Тваринам, особливо безпритульним, часто дістається від рук людини. На собак ще й влаштовують полювання догхантери. Щоб захистити тварин, в Україні кілька років тому посилили відповідальність за жорстоке поводження з ними.

Згідно з українським законодавством, за жорстоке поводження з тваринами винні особи несуть адміністративну та кримінальну ⚖ відповідальність.

Відповідно до частини першої статті 1️⃣8️⃣ Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», при поводженні з тваринами не допускається:
❌використання оснащень, інвентарю, що травмують тварин;
❌примушування тварин до виконання неприродних для них дій, що призводять до травмувань;
❌ нанесення побоїв, травм з метою примушування тварин до виконання будь-яких вимог;
❌ використання тварин в умовах надмірних фізіологічних навантажень тощо.
🔹️За жорстоке поводження з тваринами, а саме знущання над тваринами, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань  і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин, – застосовується адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
🔹️Насильницькі дії стосовно тварин, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, тягнуть за собою накладення штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
🔹За жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними️ тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій – застосовується кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.
❓У яких випадках покарання за жорстокість відносно тварин може бути більш суворим
❓Як, згідно із Законом, господарі зобов’язані утримувати домашніх тварин
❓Куди звертатись громадянам у випадках виявлення жорстокого поводження з тваринами
👉Про це читайте у матеріалі на нашому сайті: https://bit.ly/3aAVbaw
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Loading...

Залишити коментар

Випадкове фото
6 26 29 dsc_0867
Архів новин
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Курс валют