![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Друзі-земляки, нашій із вами районці виповнюється славних 85. Урочистості та концерт із приводу цієї знаменної дати відбудуться 9 вересня, у п’ятницю, у великій залі Черняхівського районного будинку культури. Початок – о 16.00.
Кличемо всіх: колишніх працівників редакції й друкарні, позаштатних кореспондентів, героїв публікацій районки, її друзів і меценатів, організаторів передплати і просто читачів – тих, для кого й виходить «Нове життя».
Щиро розраховуємо на прихід заповзятих критиків. Для них у вестибюлі будинку культури стоятиме скринька, в яку вони зможуть опустити записки із власними критичними зауваженнями до матеріалів часопису. Будемо не проти, якщо туди вкинуть і привітання.
Із нетерпінням чекаємо на вас.
Редакційний колектив «Нового життя» і Черняхівська районна рада