![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Днями відбулася чергова тематична зустріч народного депутата з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном та начальником служби автомобільних доріг у Житомирській області Олегом Антонюком, на якій ішлося в тому числі і про ремонт зазначеної дороги.
Цю дорогу побудували ще на початку ХХ століття, і бачила вона лише ямковий ремонт. «Краще якісно зробити один раз, ніж витрачати бюджетні кошти на постійну і безрезультатну боротьбу з ямковістю», – вважає Павло Дзюблик.
Нині завдяки клопотанню народного депутата України Павла Дзюблика об’єкт включили до проекту плану із поточного середнього ремонту по всій протяжності на 2017 рік. Справа за малим: знайти кошти на проведення ремонтних робіт. І це можливо, адже є однодумці, які розуміють важливість цієї дороги для жителів населених пунктів Житомирського, Черняхівського, Хорошівського, Коростенського та Овруцького районів, розташованих вздовж неї, а також для водіїв, що ризикують автомобілями та людськими життями через якість дорожнього полотна.
Не забуваймо і про те, що ця дорога має стратегічне значення у сполученні з Білоруссю.
Разместите лежачие полицейские перед пешиходным переходом на рынке и возле вопака пожалуйста.