![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Першого квітня, у суботу, у свій день народження, заслужений працівник культури, директор Черняхівського районного будинку культури Василь Капустін традиційно співатиме для черняхівців і гостей містечка.
Співатиме разом із колегами, зокрема з ВІА «Терен» у Черняхівському районному будинку культури. Жодних фонограм – лише живий звук. Лише море прекрасної музики й вишуканого гумору.
Для земляків прозвучать найкращі пісні минулих років.
Початок концерту – о 14.00
Вхід вільний