![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Святом Хрещення закінчуються Різдвяні святки, які тривають з 7 по 19 січня. Згідно з біблійною розповіддю, Христос був освячений у водах річки Йордан, що і дало другу, народну назву свята.
Свято традиційно організовують ЧРГО «Україна – це МИ» та команда «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика й голови Черняхівської районної ради Івана Бовсунівського.
Воду освятить Архієпископ Житомирський і поліський Володимир.
Шановні земляки, долучайтеся до завтрашнього купання в освяченій воді. Додавайте собі здоров’я і гарного настрою.