![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Черняхів ряхтить розклеєними скрізь інтригуючими оголошеннями: Ольга Фреймут, Дмитро Борисов та команда телепроекту «На ножах» скликають о 14.00 черняхівців на майдан Рад, обіцяючи частування, глінтвейн та «подарунок місту від команди проекту».
«На ножах» — кулінарне шоу телеканалу 1+1. У цьому проекті телеканал допомагає власникам ресторанів, кафе, пабів зробити їхній бізнес успішним. Учасниками «На ножах» стали ресторани, які знаходилися за крок до банкрутства.
У програмі аналізують усі аспекти ресторанного бізнесу: меню, логістику, місце, інтер’єр, шеф-кухарів, сомельє.
Що ж приготувала Ольга Фреймут для Черняхова? Інтрига.