![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Володимир Кудрявцев із Жадьок захищав Україну на її сході, був кулеметником 93-ї окремої механізованої бригади. Загинув 23 грудня 2015 року під Пісками Ясинуватського району.
У Володимира залишилися невтішні у вічній скорботі батьки, брати, сестри, дружина. Маленький син зростає без батьківської турботи, але коли стане трохи старшим, обов’язково пишатиметься своїм татом, який був наймужнішим і найсамовідданішим з-поміж усіх. Був героєм і воїном світла. Є таким, бо герої не вмирають.
Громадська організація «Бойове братство ветеранів АТО Черняхівщини», волонтери району, народний депутат України Павло Дзюблик та команда «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» глибоко сумують, що Володимир Кудрявцев уже не з нами, і просять усіх земляків схилитися в скорботі та повазі перед світлою пам’яттю героя.