![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
27–28 жовтня 2017 року у Кракові (Польща) викладачі кафедри історії України взяли участь у роботі XVII міжнародної наукової конференції «Роль католицької церкви у процесах європейської інтеграції». Цього року у рамках центральної теми конференції — «Куди рухається Європа?» — обговорювалися питання європейського політичного лідерства, європейської ідентичності, майбутнього Євросоюзу, Брексіту. В окремих доповідях також піднімалося питання європейської інтеграції України, – повідомляється на офіційному сайті ВНЗ.
Викладачі кафедри історії України разом із активною участю у роботі наукового заходу ознайомилися з історико-культурними пам’ятками Кракова. Серед членів делегації були також наші земляки: викладач університету кандидат історичних наук Андрій Рацілевич та депутат Вільської сільської ради Руслан Свірчевський.