![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Вас засипало снігом і ви не можете виїхати із села? Значить, ви точно живете не в Ксаверівці чи Крученці. Із самого ранку Ксаверівський сільський голова із команди “КОНКРЕТНИХ СПРАВ” Петро Бєлий зайнявся ліквідацією проблеми, яка спіткала чи не всіх жителів півночі й заходу України – снігових заметів. Домовився про снігоочисну техніку з місцевим приватним підприємцем – керівником фермерського господарства «Агроарам» Манвелом Єгіазаряном. Петро Віталійович і досі не покинув кабіни екскаватора і разом із водієм, визволивши із снігового полону новопільський шкільний автобус, чистять сніг на дорозі із Новополя до Вільська.
Молодець ,Петро Віталійович)))) ми йому дуже Дякуємо))))))
Петро Бєлий – проста людина. Тому він і працює для простих людей.А не сидить у теплих кабінетах.
Почистіть у Щербинах!!!!
І в Черняхові теж було б добре: люди по дорогах, а не по тротуарах ходять (станом на 18:00 вул. Володимирська від Спортшколи і далі )
Пєтя наш руководітель
Всі голосуєм за Пєтю
А хто вообще є там шо на голову ідуть , ато один Пєтя да Пєтя?
Всіх інших кандидатів на голову позасипало снігом – покі самі себе відкопать не можуть
щось дуже хвалять конкретники свого Петю а що він конкретного зробив за рік свого головування?
Да,а у нас в Днепре и не пахнет зимой!
Хочу звенутись до жителів сіл Новопільської, Ксаверівської, Вілської та Зороківської сілських рад з проханням підтримати висунення Павла Михайловича Ігнатенка на посаду голови Вільської об’єднаної територіальної громади
А я кажу шо самий путьовий серед них усых так це Жилынський