![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У 2019-2020 навчальному році на Житомирщині функціонуватиме 65 опорних шкіл. За їх кількістю область посідає друге місце в Україні. Про це повідомляє управління освіти і науки облдержадміністрації. «Порівняно з минулим навчальним роком, кількість опорних закладів збільшилася на 7 шкіл. Таким чином, Житомирщина посідає 2 місце в Україні після Кіровоградської, де 73 заклади», – йдеться у повідомленні.
З 1 вересня до опорних шкіл Житомирщини піде майже 26,8 тисяч учнів.
Довідково: Опорний заклад освіти – це заклад загальної середньої освіти, що має зручне розташування для підвезення дітей з інших населених пунктів, забезпечений кваліфікованими педагогічними кадрами, має сучасну матеріально-технічну і навчально-методичну базу та спроможний забезпечувати на належному рівні здобуття профільної освіти.
http://zhitomir.today/