![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Вперше Житомирщина посіла 4 місце серед областей України за кількістю туристів, які відвідали область у 2018 році. Такі дані надає Житомирський обласний туристичний інформаційний центр.За словами директора ТІЦу Василя Кравчука, Житомирщина вперше вийшла на такий високий показник у туристичній сфері.
«За підсумками 2018 року Житомирщина вперше посіла 4 місце серед областей України за відвідуванням внутрішніх туристів. Такий високий показник маємо навіть попри те, що у нас зменшилась кількість номерного фонду у готелях на 12%. Незважаючи на це у нас збільшилась кількість туристів із 72 тисяч до 85,5 тисяч, а це ті люди, які залишились на ночівлю у готелях. Також на 16,2% зріс туристичний збір, який за рік на Житомирщині склав понад півмільйона гривень»,– розповів Василь Кравчук.
Найпопулярнішими туристичними місцями у 2018 році стали:
Музей космонавтики у м. Житомир;
Камінне село в Олевському районі;
Кляштор Босих Кармелітів у м. Бердичів;
Замок Радомисль у Радомишлі;
Скеледром у с. Дениші Житомирського району.
«Найбільше туристів на Житомирщині із Білорусії, Польщі, Ізраїлю та Італії. Цікаво те, що саме із Ізраїлю та Італії люди приїжджають до нас за медичним туризмом – на лікування зубів, спини тощо. Тому саме цей напрямок туризму нам потрібно розвивати», – акцентував керівник ТІЦу.
http://zhitomir.today/