![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
За 9 місяців 2017 року приріст промислового виробництва на Житомирщині склав 9,2%, за яким область займає 5 позицію в Україні.Про це повідомляє департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва.
За інформацією департаменту, приросту промислового виробництва на 9,2% вдалося досягнути найбільше за рахунок зростання обсягів у добувній промисловості на 21,5% та у переробній на 4,6%.
У переробній галузі зросло виготовлення виробів з деревини на 15,2%, у машинобудуванні і легкій промисловості – на 11,3% і на 10,0% відповідно.
Значних результатів Житомирщина досягнула і у сільському господарстві. Обсяг валової продукції сільського господарства збільшився у порівнянні з січнем-вереснем 2016 року на 3,6% і склав у постійних цінах 2010 року майже 7 млрд грн.
За 9 місяців 2017 року підприємства області виконали будівельних робіт на суму 943,4 млн грн, що на 54,0% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Підприємства та організації області за рахунок усіх джерел фінансування залучили 4151,6 млн грн капітальних інвестицій, що на 22,6% перевищує аналогічний показник за січень-вересень 2016 року.
Обсяги експорту та імпорту товарів склали 435,3 млн. дол. США і 333,5 млн. дол. США відповідно. У порівнянні з січнем-вереснем 2016 року експорт товарів зріс на 24,3%, імпорт – на 43,4%.
http://zhitomir.life/