![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Четвертий обласний пісенний фестиваль «Козацька воля» зібрав у Черняхові багато прихильників справжньої української козацької пісні. Фестиваль був започаткований в 2008 році директором місцевого будинку культури Василем Капустіним.Нині пройшов за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика та команди «Конкретних справ». До вашої уваги – невеликий ролик. А в неділю, 3 липня, запрошую подивитися широший звіт про це мистецьке свято у програмі «Джерела натхнення». Початок – о 16.19, відразу після «Спортивного калейдоскопу».