“Житомирські ласощі” або кому захотілося “солодкого життя”

Останні тижні всю область ( і не тільки) тримає в напрузі ситуація, що склалася на кондитерській фабриці “Житомирські ласощі”. Негативно вплинуло призупинення виробництва і на жителів Черняхівщини, оскільки з нашого району чимало людей працювали на підприємстві.

Багато неоднозначних розмов точиться, щоб хоч частково роз’яснити, що ж відбувається, ми вирішили опублікувати на нашому сайті розповідь співвласника фабрики “Житомирські ласощі” Юрія Лещинського про ситуацію навколо рейдерського захоплення компанії (з ефіру Еспресо.TV).

“Наша компанія – Delta Capital SA (“Дельта Кепітал С.А.”), резидент Швейцарської Конфедерації, є іноземним інвестором, внесла в економіку України мільйони доларів. Ці кошти та технології ми інвестували в Житомирську кондитерську фабрику, яка після роздержавлення була перетворена в ЗАТ “Житомирські ласощі”. “Дельта Кепітал С.А.”, яка належить нам, володіла 95,07% акцій даного підприємства. П’ять років тому, в 2010 році, відбулося рейдерське захоплення ЗАТ “Житомирські ласощі”. Рейдер за нашою спиною ініціював ряд судових процесів, метою яких було відсторонити мажоритарного акціонера (“Дельта Кепітал С.А.”) від управління, а потім і зовсім позбавити його власності. Про те, що такі судові рішення ( які явно суперечать чинному законодавству) існують, нам не повідомляли”, – заявив він.

За словами співвласника фабрики, правда відкрилася 20 листопада 2010 року, коли співвласника компанії-інвестора Юрія Лещинського просто не пустили на загальні збори акціонерів ЗАТ.

“Озброєні люди, що охороняли вхід на фабрику, заявили нам, що охороняють громадську приймальню народного депутата від БЮТ Сергія Пашинського. Як згодом з’ясувалося, що нас дезінформували. Поки ми намагалися за допомогою ЗМІ та громадських активістів боротися з зазначеним депутатом, який нібито захопили нашу власність, справжній рейдер – Ігор Бойко, колишній представник Delta Capital SA в Україні, справив злиття ЗАТ з власною фірмою-пустушкою і став власником 97% акцій новоствореного в результаті злиття ТДВ “ЖЛ”, – зазначив Лещинський.

Також у компанії дізналися, що “вирішувати питання” в судах рейдеру допомагав інший народний депутат – Андрій Портнов, який згодом очолив у Адміністрації президента Януковича Головне управління з питань судоустрою”.

“У 2014 році при Адміністрації Президента була створена Комісія з боротьби з рейдерством, яку очолив Сергій Пашинський, та людина, на якого Ігор Бойко в 2010 році намагався звалити провину за рейдерське захоплення. Ми звернулися до Сергія Пашинського за допомогою. Він пам’ятав цю історію і пообіцяв посприяти відновленню справедливості. І дійсно, голова Комісії по боротьбі з рейдерством Сергій Пашинський направив листи з проханням провести розслідування в Генеральну прокуратуру і МВС”, – цитує видання заяву бізнесмена.

Він також зазначив, що було розпочато розслідування, однак “рейдер Ігор Бойко намагається всіма силами зберегти за собою чужу власність”.

“Він заснував громадську організацію “Народний Люстратор”, яка починає цькування будь-якого представника правоохоронних органів чи судової влади, будь-якого державного службовця, що намагається розібратися в цій справі”, – стверджує Лещинський.

“Як власники компанії-інвестора Delta Capital SA, якій за законом належить 95,07% акцій зазначеної фабрики, ми стверджуємо, що рейдером є саме Ігор Бойко, який незаконним шляхом заволодів нашою власністю. Ми вимагаємо від української влади забезпечення законного і справедливого розгляду нашої справи і сприяння відновленню іноземного інвестора в його правах”, – резюмує у своїй заяві Лещинський.

Матеріали з сайту:

http://www.1.zt.ua/themes/politika/spivvlasnik-zhitomirskoyi-fabriki-sprostuvav-pidgotovku-pashinskim-reyderskogo-zahoplennya-kompaniyi.html

untitled

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
8 31 35 img_6080
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031