![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Черняхівським відділенням поліції оголошено про підозру 36-річному місцевому жителю Черняхова за таємне заволодіння автомобілем, який належить Черняхівській селищній раді. На початку листопада до поліції звернувся голова Черняхівської селищної ради з повідомленням про те, що невідома особа таємно викрала автомобіль ВАЗ-2104, червоного кольору, який стояв біля приміщення Черняхівської селищної ради та знаходиться на балансі останньої.
Цього ж дня поліцейськими було знайдено даний викрадений автомобіль на відстані трьох кілометрів від місця незаконного заволодіння останнім. З салону автомобіля нічого викраденого не було.
По даному факту було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.
Оперативниками Черняхівського відділення поліції було встановлено, що даний злочин скоїв та у скоєному зізнався раніше судимий 36-річний місцевий житель Черняхова.
Крадію оголошено підозру про вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України. На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Ольга Бондарчук