![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Поліцейськими встановлено причетного до крадіжки 16 чавунних радіаторів із приміщення колишньої Осницької школи. На початку квітня поточного року до поліції з заявою звернувся голова Високівської ОТГ про те, що в період часу із 23.03.2017 року по 05.04.2017 року невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку чавунних батарей у кількості 16 шт. на 7 секцій. Чим заподіяла збитку на суму 9 800 гривень. Відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Вжитими заходами поліцейських було встановлено, що даний злочин скоїв і у скоєному зізнався раніше не судимий 32 річний житель Коростишівського району. За такі дії злочинцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Черняхівське відділення поліції