![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Оскільки, основа булінгу – це страх опинитися на місці приниженого – жертви, тому діти вважають, що краще принизити когось аби оточуючі не думали, що вони такі ж. Звідси слідує штовхання, пошкодження майна, ігнорування, образливі прізвиська, здирництво і т.д. Головне – не мовчати! Про факти булінгу напишіть офіційну заяву на ім’я директора навчального закладу в якому навчається ваша дитина. У разі, якщо і тоді проблема не вирішується – зверніться до поліції. Пам’ятайте, що поки ваша дитина не досягла повноліття, відповідальність за її вчинки несете ви – батьки, тому якщо дитина врегульовуватиме конфлікт сама є ризик, що вона порушить права іншої дитини і як наслідок ви понесете за це відповідальність. Національна дитяча гаряча лінія для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116111
Черняхівське відділення поліції