![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Сьогодні, 14 січня, в районному будинку культури на прохання черняхівців відбудеться повторний показ новорічної вистави «Нові пригоди в старому крузі – Буратіно збирає друзів». Початок – о 14.30.
Після вистави у малій залі цього закладу – концерт вихованців та викладачів Черняхівської музичної школи, на якому шанувальники прекрасного зможуть насолодитися майстерним виконанням колядок і щедрівок.