



Сьогодні у пришкільному таборі “Ромашка” (Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) відбувся захід «Білі лебеді на небесах», присвячений бійцям, які воюють, воювали і полягли на сході України, захищаючи нашу землю.
19 серпня районний центр зайнятості проведе День відкритих дверей на ТОВ ДП «Рельполь Альтера» – підприємстві з іноземними інвестиціями, яке працює в Черняхові вже 10 років. Читати далі »
Прикордонники Житомирського загону спільно з представниками митниці в міжнародному пункті пропуску «Виступовичі» в автомобілі марки «МАН», що їхав в Україну, виявили 10 тисяч пачок цигарок білоруської марки «NZ», без будь-яких документів. Читати далі »
Громадянська активність притаманна не лише молодим. Це ще раз довела власним прикладом жителька Малої Горбаші Віра Василівна Дорошенко. З її ініціативи прискорено ремонт доріг у селі.
Дорога на вулиці, що на ній живе Віра Василівна, не витримувала жодної критики. Особливо ж жінку переймало те, що цим шляхом ходить до хворих місцева медичка і в темноті на такій «дорозі» ризикує зазнати травм і сама. Читати далі »