



Це означає, що годинники потрібно буде перевести на годину уперед, і вставати доведеться на годину раніше. Читати далі »
За минулий і поточний роки до Черняхівського відділення поліції надійшло ряд звернень із підприємств “Укртелеком”, “Житомиробленерго”, щодо розкрадання їхнього майна, а саме металевих деталей ліній електропередач та телекомунікацій. Читати далі »
22 березня в приміщенні малого залу районного будинку культури (Черняхів, майдан Рад, 3) будуть проведені громадські слухання (початок – о 14.00) щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Черняхівського району: Читати далі »
Шановні жителі Черняхова та гості містечка! Читати далі »
За сприяння депутата Верховної Ради України Павла Дзюблика школярі-старшокласники Новоборівської гімназії та Новоборівського ЗНЗ-ліцею 18 березня побували в Національному музеї історії України у Другій Світовій війні. Читати далі »