![10 10](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
За сприяння депутата Верховної Ради України Павла Дзюблика школярі-старшокласники Новоборівської гімназії та Новоборівського ЗНЗ-ліцею 18 березня побували в Національному музеї історії України у Другій Світовій війні. Для них – це передусім тема морального та патріотичного виховання. Учні були в захваті від експозицій музею. Їх розгорнуто в 16 залах площею 5 тис. кв. м; налічується близько 17 тис. 400 експозитів. Вони постійно доповнюються, удосконалюються та актуалізуються. Хлопців та дівчат вразила так звана «Дорога війни» – акцентний стрижень, що об’єднує всі зали, пов’язує їх тематично та хронологічно. «Дорога» проходить через центр кожного залу й оформлена як художньо-історичний образ конкретної теми. Матеріали, представлені у вітринах, розкривають відповідне коло подій, деталізують їх через особисті людські долі. Не залишила байдужими юних відвідувачів і експозиція, присвячена воїнам АТО. Безсумнівно, діти стануть обізнанішими, відповідальними, а головне – усвідомлять, що нинішня молодь – це наш захист у найближчому майбутньому.
Наступним пунктом екскурсії став Київський університет культури М. Поплавського. Тут серця майбутніх абітурієнтів вразила неповторність, вишуканість приміщення, різноманітність спеціальностей, доступність навчання та можливість працевлаштування. А ще – родзинкою зустрічі стало спілкування з невиправним оптимістом, вулканом енергії, “Юним Орлом” України Михайлом Поплавським.
Школярі Новоборівської гімназії та Новоборівського ЗНЗ-ліцею та їхні батьки висловлюють Павлу Дзюблику велику подяку за чудову поїздку та за турботу про молоде покоління.