



Лише позавчора, 19 грудня, відбулося відкриття міської ялинки на Соборній площі. А вже в ніч з 20 на 21 грудня невідомі зірвали декілька гірлянд та знищили частину ялинкових іграшок. Читати далі »
Міністерство екології та природних ресурсів на чолі з представником партії «Народний фронт» Остапом Семераком очолило рейтинг «Відкритість Уряду 2:0». Читати далі »
22 грудня, у п’ятницю, у Хорошеві перед початком сесії районної ради відбулася виставка-продаж творів мистецтва та рукоділля, авторами яких є місцеві школярі. Протягом заходу вдалося зірати понад 3 200 гривень, які підуть на допомогу бійцям 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Читати далі »
День енергетика — професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконалюванні й підтримці повсякденного життя населення. Відзначається щорічно 22 грудня.
Читати далі »
Новорічна мандрівка до столиці відбулася для старшокласників міста Коростишів та району. Читати далі »
Підходить до завершення 2017 рік, а це означає, що настав час підбити підсумки. У Вільській сільській раді зібралися депутати на чолі з сільським головою Петром Бєлим, аби всім разом обговорити зроблене та скласти плани. Традиційно розпочали Державним Гімном України. Читати далі »