![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Лише позавчора, 19 грудня, відбулося відкриття міської ялинки на Соборній площі. А вже в ніч з 20 на 21 грудня невідомі зірвали декілька гірлянд та знищили частину ялинкових іграшок. Отак з чиєїсь забаганки «порозважатися» було спаплюжено тривалу працю комунальників та старання дітей, які виготовляли прикраси.
Центральна ялинка — головний атрибут Новорічних свят — зазвичай дарує гарний святковий настрій усім, хто приходить до неї. Наша, на жаль, за декілька днів уже втратила свою красу…І питання не в тому, чи не знайшлося у лісі кращої ялинки, про що запитують окремі малинчани. Хіба краща не зазнала б подібних зазіхань?
Новорічні свята лише починаються… Якими ж вони будуть для нас усіх?
http://www.zhitomir.info/