На Чемпіонаті Харківської області з плавання в ластах малинські спортсмени здобули 13 нагород

Cім спортсменів  Малинського спортивного клубу «Оазис» взяли участь у Відкритому Чемпіонаті Харківської області з плавання в ластах, що проходив в басейні спортивного комплексу Харківського політехнічного університету з  26 по 28 березня 2017 року.

Спортсмени завоювали 13 нагород, з яких:  7 золотих, 4 срібних і 2 бронзових. Чотири медалі –  на рахунку майстра спорту Анастасії Сайко (категорія «А»). Вона  перемогла на дистанції 200 м плавання в біластах та тричі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу на 50 м і 100 м в біластах і в пірнанні на 50 м.

В цій віковій групі серед чоловіків майстри спорту Валентин Салімовський  і Олександр Прищепний здобули по дві золоті медалі. Валентин був кращим на дистанціях 50 м і 100 м в біластах, а Олександр переміг в  підводному плаванні на 100 м і 400 м, крім того був третім в пірнанні на 50 м.

Михайло Шевченко став володарем двох золотих медалей на дистанціях 50 м і 100 м плавання в біластах серед юнаків категорії «В».

Серед хлопців категорії «Е» Артем Сазонов посів друге місце на 100 м в ластах та третє на 200 м плавання в біластах, а його брат Денис вперше виконав норматив  третього розряду на 50 м в біластах.

За 2017 рік в скарбничці спортсменів СК «Оазис» –  31 нагорода, з яких: 12 золотих, 11 срібних та 8 бронзових.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)