![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Cім спортсменів Малинського спортивного клубу «Оазис» взяли участь у Відкритому Чемпіонаті Харківської області з плавання в ластах, що проходив в басейні спортивного комплексу Харківського політехнічного університету з 26 по 28 березня 2017 року.
Спортсмени завоювали 13 нагород, з яких: 7 золотих, 4 срібних і 2 бронзових. Чотири медалі – на рахунку майстра спорту Анастасії Сайко (категорія «А»). Вона перемогла на дистанції 200 м плавання в біластах та тричі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу на 50 м і 100 м в біластах і в пірнанні на 50 м.
В цій віковій групі серед чоловіків майстри спорту Валентин Салімовський і Олександр Прищепний здобули по дві золоті медалі. Валентин був кращим на дистанціях 50 м і 100 м в біластах, а Олександр переміг в підводному плаванні на 100 м і 400 м, крім того був третім в пірнанні на 50 м.
Михайло Шевченко став володарем двох золотих медалей на дистанціях 50 м і 100 м плавання в біластах серед юнаків категорії «В».
Серед хлопців категорії «Е» Артем Сазонов посів друге місце на 100 м в ластах та третє на 200 м плавання в біластах, а його брат Денис вперше виконав норматив третього розряду на 50 м в біластах.
За 2017 рік в скарбничці спортсменів СК «Оазис» – 31 нагорода, з яких: 12 золотих, 11 срібних та 8 бронзових.
http://www.1.zt.ua/