![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Днями відбувся ярмарок вакансій з пропозицією проведення громадських робіт від Брусилівської об’єднаної територіальної громади. Громадські роботи передбачають залучення безробітних до упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, братських могил, утримання в належному стані кладовищ, благоустрій зон відпочинку, туризму, територій, де проживають особи з інвалідністю та інші роботи, що мають соціальну направленість тощо. У ярмарку взяли участь представник Брусилівської ОТГ Н. Стаднюк, директор Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ О. Дрозд, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Л. Білокур та безробітні, які перебувають на обліку в районній філії. П’ятеро шукачів роботи виявили бажання взяти участь у громадських роботах, з ними проведені попередні співбесіди, видані направлення та укладені договори.
https://zhitomir-online.com/