![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
На Житомирщині триває 8-а обласна спартакіада серед збірних команд органів місцевого самоврядування. Збірна команда Брусилівської районної ради у складі депутатів та працівників виконавчого апарату та депутатів Ставищенської сільської ради також взяла участь у змаганнях.
У результаті команда районної ради здобула першість серед чоловіків у швидких шахах та посіла перше місце у шашках серед жінок.
Ми дякуємо за здобуту перемогу Миколі Паляничці,депутату районної ради ,вчителеві Соловіївської ЗОШ I-III ст. та Олені Терен, головному спеціалістові районної ради.,покладаємо надію на успішний фінал на благо брусилівського краю.
Фінал змагань відбудеться у смт Черняхові 12 травня, а за його результатами буде сформовано команду області для участі у Всеукраїнській спартакіаді.
http://brusyliv-rayrada.zt.gov.ua/