![3 3](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
За інформацією Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості 19-21 листопада 2018 року в м.Хмельницький в рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України, буде проведено 3-денний семінар для ветеранів АТО.Захід має на меті вирішення однієї з головних проблем, що виникають у бійців при поверненні до мирного життя-проблеми працевлаштування. Для учасників АТО участь в семінарі безкоштовна (забезпечується проїзд, проживання, харчування, роздатковий матеріал). Брусилівська селищна рада запрошує до участі у семінарі учасників АТО, які потребують працевлаштування. Заявки необхідно подати до 6 листопада 2018 року на електронну адресу brus2007@ukr.net або звернутися до відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.