![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Сьогодні нардеп Павло Дзюблик з робочим візитом перебував у Брусилівському районі.Розпочав свій робочий день з особистого прийому громадян. Серед найпоширеніших проблем -матеріальна допомога на лікування (надзвичайно поширеними є, на жаль, онкологічні захворювання у нашій області), перерахунок пенсій та лікування чорнобильців, забезпечення комп’ютерною та іншою технікою шкіл та дитячих садків селища та району.Приємно, коли приходять люди і вже дякують за пророблену роботу, надану допомогу, як от саме сьогодні дирекція Новоозерянської ЗОШ І-ІІ ст., у якій ми спільно переоснащено котельню і цієї зими школярам тепло, Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст., в якій ми вже встановили частину вікон.
Це додатково стимулює працювати ще більше.
Далі Павло Дзюблик зустрівся з жителями району,де прозвітував про свою роботу у Брусилівському районі.
Приємно , що ось таке авто тепер курсує по Брусилові і Павло Володимирович має до цієї справи безросереднє відношення .
Лише 10 років тому оновлювали автопарк і ось саме зараз – новенький автомобіль, який патрулює селище.
“Відразу відповідь на запитання, яке мені нещодавно задавали тут, під моїм дописом: “Хто ж їздитиме?”. Їздять, як Ви бачите, працівники патрульної поліції”-каже нардеп.
Зустрілися випадково – кожен займався своєю роботою.
І це не “поліцейська держава”, це охорона правопорядку на вулицях наших населених пунктів, наша з Вами безпека, врешті, як скрізь у Європі.