![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
3 березня 2018 року об 11 годині на відкритій зустрічі з громадянами Брусилівський селищний голова Габенець Володимир Васильович прозвітує про роботу селищної ради та виконавчого комітету перед територіальною громадою відповідно до Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні».Зустріч відбудеться в селищному Будинку культури
за адресою : смт.Брусилів, вул. Митрополита Іларіона, 17.
https://brusylivska-gromada.gov.ua