У Брусилівській музичній школі відбувся захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

8 листопада в Брусилівській музичній школі відбувся захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. За дорученням народного депутата України Павла Дзюблика, йогопомічник мала нагоду привітати сьогодні усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва Брусилівського району з прийдешнім професійним святом та вручити Почесні грамоти та Почесні відзнаки МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ.
Почесними грамотами профільного Міністерства нагороджено працівників сфери культури:
ФІЛОНЕНКО Ларису Миколаївну – начальника відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради;
КОВАЛЯ Валентина Миколайовича – головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської районої державної адміністрації;
ЦАРЕНКО Тамару Василівну – художнього керівника народного жіночого вокального ансамблю «Молодички»;
ЧМІЛЬ Ірину Вікторівну – керівника аматорського вокального ансамблю «Калинонька» Биківського сільського клубу.
Почесними відзнаками Міністерства нагороджено:
ЛАВОРЧУК Тетяну Феліксівну – керівника народного вокального ансамблю «Чарівниця» Брусилівського селищного Будинку культури;
БАСАЛКЕВИЧ Лідію Іванівну – керівника вокального ансамблю «Долинянка» Долинівського сільського Будинку культури.
За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Від щирого серця вітаємо вас зі святом! Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомите зі скарбами людської цивілізації.
Культура — найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух народу. Невловимою невидимою силою ваша робота єднає всіх нас, допомагає зберегти індивідуальність і робить жителів Брусилівщини несхожими на інших українців. Просвітницький характер вашої діяльності несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашого району. Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!
Зі святом!

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
8 100_1507 100_1508 100_1528
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930