![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
19 січня о 20:36 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у дерев’яній господарчій будівлі в селищі Брусилів. Про це рятувальників сповістили сусіди, які побачили вогонь на даху будівлі. Повідомляє ДСНС у Житомирській області.На місці події бійці ДСНС встановили, що вогнем охоплений дах по всій площі та існує загроза його розповсюдження на розташовану поруч господарчу будівлю.
«Силами вогнеборців о 22:15 пожежу ліквідовано. Вогнем знищено дах на площі 15 кв. м. Загиблих та травмованих не виявлено. Сусідня господарча будівля залишилася неушкодженою», – йдеться у повідомленні.
Наразі обставини події встановлюються фахівцями.
ДСНС у Житомирській області
http://zhitomir.today/