![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У четвер, 8 серпня, на Житомирщині місцями спостерігалося погіршення погодних умов (грозові дощі, град та шквальний вітер). Внаслідок чого у 3-х районах області рятувальникам довелося розчищати автошляхи від повалених дерев. Про це повідомляє пресслужба ДСНС України у Житомирській області.«Зокрема, в селах Морозівка та Соловіївка Брусилівського району на центральну вулицю впало 13 дерев, які в свою чергу перекрили рух у напрямку Житомира, Попільні та Фастова. Упродовж 5 годин бійці 6-ї державної пожежно-рятувальної частини розрізали та прибрали з проїжджої частини повалені негодою дерева, відновивши поступово рух транспорту», – йдеться у повідомленні.
Також, станом на ранок 9 серпня внаслідок погіршення погодних умов відключено від електропостачання 7 повітряних ліній електропередач по 10 кВ, 104 трансформаторні підстанції та 21 населений пункт в 5 районах області (Андрушівський, Брусилівський, Попільнянський, Радомишльський, Ємільчинський).
http://zhitomir.today/