![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
29 березня біля пам’ятника І.І.Огієнку відбувся мітинг по вшануванню пам’яті видатного вченого, педагога, державного, громадського, церковного діяча та діяча культури Івана Івановича Огієнка. З великою гордістю говорять брусилівчани про свого мудрого і талановитого земляка. На зібранні до присутніх звернулись голова Брусилівської селищної ради Габенець Володимир Васильович, перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Ненюк Олександр Олександрович. Була проведена панахида за участю Архієпископа Житомирського і Поліського Владики Володимира та настоятеля Свято-Воскресенської церкви Української православної церкви Київського Патріархату отця Олега.
https://brusylivska-gromada.gov.ua/