![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
День Соборності України відзначається щороку 22 січня, в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…».. Громада Брусилівщини також долучилась до святкування,зібравшись на мітинг біля пам’ятника І.Огієнка і це символічно, адже, він був безпосередньо причетний до величного Акту злуки ЗУНР і УНР. Саме йому було доручено організувати і провести цей захід на Софіївському майдані столиці. І він доклав немало свого таланту й зусиль, аби свято це віками згадували майбутні покоління.
Учасники зібрання заспівали Гімн України на знак згуртованості, цілісності та неподільності нашої держави.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну − Україну!
http://www.brusyliv-rda.gov.ua