Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

Історія Черняхівщини Анатолій Мельниченко Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир Благодійність Василь Капустін Волейбол Волонтери Воїни світла Декомунізація День Незалежності України Дзюблик Земляки Конкретні справи Ксаверівка Мистецтво Наші земляки Некраші Новопіль Павло Дзюблик Партія "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" Ремонт доріг Рій "Характерники" Сходи сіл Технічний ліцей Троковичі Україна - це МИ ФК "Технічний ліцей" ЧРГО "Україна - це МИ" Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівська гімназія Черняхівська селищна рада Черняхівська школа Черняхівський районний будинок культури Юрій Малашевич вибори відпочинок команда КОНКРЕТНИХ СПРАВ місцеве самоврядування новини пожежа поліція районна рада спорт футбол

Это flash облако тегов вы можете найти на сайте "WordPress плагины". Для показа облака необходим Flash Player 9 или выше.

У Бусилові вчаться вчителі математики

Урок був і залишається основною формою організації навчальної роботи, за допомогою якої здійснюють виховання й розвиток компетентної особистості.

Сьогодні, у процесі бурхливого розвитку осві­ти, у ході запровадження компетентнісно орієнтованого навчання виникає потреба по-новому подивитися на сучасний урок, на його структуру, форми, технології проведення.

Саме проблемі удосконалення уроку як основної форми організації навчальної діяльності» був присвячений районний семінар-практикум вчителів математики, який відбувся днями на базі Водотиївського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей».

Завідувач Брусилівським районним методичним кабінетом Кіщенко Ю.Г. ознайомила вчителів з сучасними вимогами до уроку математики в розрізі нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, звернула увагу на те, що кожен вчитель повинен володіти методикою викладання та сучасними педагогічними технологіями і методами навчання математики.

Що таке сучасний урок? Що надає сучасності уроку? Чим сьогоднішній урок відрізняється від учорашнього? На ці питання дала відповідь керівник районного методичного об’єднання вчителів математики Мацкевич С.П., яка підготувала презентацію «Сучасний урок. Який він?»

Всі учасники семінару погодились із тим, що будувати повноцінний сучасний урок  означає, насамперед, орієнтуватися на сучасного учня, врахо­вуючи його інтелектуальний рівень. А вчитель повинен постійно працюва­ти над собою, поповнювати свої знан­ня, розширювати кругозір, використо­вувати у роботі комунікаційно-інфор­маційні технології.

Справжнім святом для вчителів математики району було відвідування відкритого уроку алгебри в 11 класі на тему «Похідна та її застосування», який провела Бондар Марія Миколаївна. Це був сучасний урок, на якому працювали всі учні в міру своїх можливостей, а вчитель на уроці був справжнім майстром, який вміло використовував сучасні технології навчання.

Математика в школі – це не лише уроки, а і постійна позакласна робота, яка дає можливість зацікавити школярів предметом. Тому заключним акордом семінару-практикуму був позакласний захід «Математична показуха», який підготували вчителі математики Олефір Г.А. та Левченко Т.С. Учні мали можливість ще раз переконатися, що математика дуже цікава наука, знання якої необхідні на кожному кроці.

brusylyiv

За матеріалами сайту Брусилівської  РДА та райради  http://www.brusyliv-rda.gov.ua

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Loading...

1 коментар to “У Бусилові вчаться вчителі математики”

  • Черняхівець says:

    о, я дивлюсь у них є проектор на уроці: а багато проекторів є в школах нашого району? багато вчителів тієї ж Черняхівської гімназії чи ЗОШ І-ІІІ ст. одночасно можуть провести урок з використанням мультимедійного контенту?

Залишити коментар

Випадкове фото
5 8 14 20
Архів новин
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Курс валют