Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

У Центрі підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської облради проходили навчання з питань інноваційних підходів в організації змістовного дозвілля молоді

З 29 січня по 03 лютого 2018 року в Центрі підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради проходили навчання з питань інноваційних підходів в організації змістовного дозвілля молоді.Від Брусилівського району, з метою більш ефективного впровадження інноваційних форм та методів в організації змістовного дозвілля, наказом відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відряджено завідувача Йосипівським клубом Головач Людмилу Юліанівну.

Людмила Юліанівна поділилася враженнями, які переповнювали її по закінченню навчання. Вона відмітила, що заняття проводились надзвичайно компетентними спеціалістами і в досить цікавих, захоплюючих формах. Тут і поліський фольклор, календарно-обрядові поліські пісні, поліська вишиванка, сценарно-режисерські основи культурно-дозвіллєвої діяльності та виїзні практичні заняття на базі фольклорного колективу «Джерельце» загальноосвітньої школи № 6 м. Житомир.

Також торкнулися тем, які вкрай необхідно знати і володіти ними: це правові аспекти діяльності закладів культури, соціальний захист працівників культури, психологічні аспекти роботи в творчому аматорському колективі, конфліктні ситуації та засоби їх вирішення. Не менш захоплюючим було заняття по напрямку проектно-грандової діяльності закладів культури. Адже це реальна фінансова підтримка у розвитку будь-якої сфери діяльності, а якщо це пов’язано з культурними цінностями, то це гарний внесок в розвиток громади, в розвиток території і в цілому нашої України.

Родзинкою занять стало практичне заняття родинних традицій та обрядів. Самі слухачі були і режисерами і постановниками і акторами обряду «Водіння кози».

З гарним настрієм, позитивними емоціями, творчими задумами повернулися всі учасники додому.

На фото: слухачі під час обряду «Водіння кози»

Їз сторінки Брусилівської районної державної  адміністрації у соцмережі Фейсбук

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Loading...

Залишити коментар

Випадкове фото
28 122 dsc02544 p1000148
Архів новин
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Курс валют