![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Сьогодні нардеп Павло Дзюблик зустрівся з вчителями історії та бібліотекарями, які працюють у закладах освіти та культури Брусилівського району. “Ми презентували проект «Книжкова навала» та передали по комплекту книг (даний комплект включає 13 книг історичної тематики – від найдавніших часів до сьогодення) на усі бібліотеки.”-зазначає нардеп.
Він дякує народному депутату України Дмитру Тимчуку і команді НУО «Інформаційний спротив» за співпрацю та цю можливість.