![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
В рамках районного конкурсу «На Чорнобиль журавлі летіли» проводився конкурс читців «Зірка полину» і конкурс малюнків «Чорнобильська палітра», учасниками якого були школярі Брусилівщини 2-11 класів. Переможці конкурсу, дякуючи небайдужим людям – народному депутату України Павлу Дзюблику і приватному підприємцю Михайлу Компанцю, мали можливість побувати на прем’єрі вистави «Таємниці смарагдового міста» в Національному цирку в м. Києві та пообідати в «Макдональдсі». Всі глядачі були в захваті від виступів артистів цирку- впродовж вистави постійно лунали аплодисменти та вигуки «Браво!!!». Велике спасибі нашим меценатам за підтримку творчих дітей Брусилівщини, я вірю, що ваша доброта повернеться до вас сторицею!..
https://brusylivska-gromada.gov.ua/