![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.
«Слідчим відділом прокуратури Житомирської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) КК України. Як повідомлялося раніше, голову однієї із райдержадміністрацій затримано під час одержання хабара на суму 5 тис грн. За результатом розгляду клопотання прокуратури області про взяття під варту рішенням Корольовського районного суду м. Житомира посадовцю обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту. На даний час вирішується питання про оскарження рішення суду в апеляційному порядку. Досудове розслідування триває», – йдеться у повідомленні
http://www.zhitomir.info/