![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У Верховній Раді Ураїни з екскурсією побували учні, вчителі та батьки вихованців Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що у Брусилівському районі.“Сподіваюся, що організована спільно з батьками, в.о. старости с.Соловіївка Кияницею Сергієм Юрійовичем поїздка до столиці запам’ятається школярам приємними моментами та надихне на продуктивне навчання, бо лише перед тими, хто невпинно і невтомно працює простилається широкий життєвий шлях”-поділився думками Павло Дзюблик.