![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
14 січня у Хорошівському будинку культури відбудеться презентація книги Сергія Сіваченка «Еволюція на граніті».Початок-о 13 год.
У Житомирі дана презентація запланована на 16 січня (13:00) у Бібліотеці ім. Ольжича на Новому Бульварі, 4 (анонс буде пізніше). У Києві презентуватимемося навесні.
“Знайомі перепитують: а чому в Хорошеві захід заплановано на неділю? Пояснюю: найчастіше обідня пора буднього дня дозволяє прийти до Будинку культури лише тим, хто працює неподалік та має, так би мовити, вільну обідню хвилину. Та й відразу після робочого дня багатьом заважають побутові сімейні справи. Тому в неділю, хто після відвідин церкви, хто після походу на базар, хто перед спортивним тренуванням, кожен може облишити життєву суєту, інколи пересилити лінь та піти послухати, якою є терниста стежина до творчого визнання та за що в наш час нагороджують сучасних поетів. Повірте: сумно не буде!
Так що, любі мої, перепощуйте на власних сторінках, переказуйте знайомим, беріть друзів – і гайда в чарівний світ мистецтва! Чекаю…”-зазначив Сергій Сіваченко.