![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У ці святкові дні, коли на дворі вирує передноворічна метушня, а у повітрі витає надія на усе найкраще, варто подбати й про важливу благородну справу – допомогу ближньому.Цьогоріч народний депутат України Павло Дзюблик потурбувався про обділені долею родини. Завдяки благодійному фонду Павла Дзюблика та БФ “Відкрите серце” 72 сім’ї, котрі перебувають у складних життєвих обставинах з Хорошівського району з нагоди новорічно-різдвяних свят отримають продуктові набори.
Сьогодні спільно з представником з відділу сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Новоборівської ОТГ відвідала сім’ї, котрі опинилися в складних життєвих обставинах. Таких на території громади – 14 родин.
Враження не найкращі. Сумно, що людям доводиться жити в жахливих умовах, навіть часом не жити, а виживати… Та, на жаль, на те є комплекс причин, які спровокували проблеми сімейного життя і з якими члени родини не можуть впоратися самостійно…
Але благодійний жест з боку депутата, без сумніву, подарує цим сім’ям частинку тепла, добра і віри в краще майбутнє.