Народний депутат України Павло Дзюблик взяв участь у святкуванні ювілею Хорошівського будинку культури

Близько двох годин усі, хто завітав 7 березня до Хорошівського будинку культури, насолоджувалися виступами аматорів закладу, дитячих та юнацьких колективів.

Останні неодноразово ставали переможцями та лауреатами численних місцевих, обласних, всеукраїнських та навіть міжнародних конкурсів.
Нині у будинку культури займаються 28 аматорських творчих колективів. Директор закладу Зофія Райковська говорить, що за 30 років існування зроблено чимало. І взагалі, зазначає, що за останні роки у сфері культури приділяється досить багато уваги. Щоправда, деякі проблеми все ж залишаються.
Аби відсвяткувати 30-літній ювілей, запросили народного депутата України Павла Дзюблика, місцевих керівників району – голову Хорошівської ОТГ Володимира Столярчука, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Римара, голову Хорошівської районної ради Андрія Ющенка, депутатів обласної ради Анатолія Подіка та Володимира Ковальчука, колег, усіх причетних до галузі культури, причетних до будівництва будинку культури, а також просто бажаючих розділити радість свята.

Під час урочистостей художніх керівників аматорських творчих колективів очільники району відзначили грамотами та подарунками.
Зокрема, Почесними грамотами та грошовими преміями Верховної Ради України «Міжфракційного депутатського об’єднання «За Житомирщину» народний депутат України Павло Дзюблик відзначив:
1. Зофію Райковську – директора Хорошівського Будинку культури за вагомий особистий внесок у розвиток культури району та рідного краю, плідну творчу діяльність та з нагоди 30-річного ювілею Хорошівського Будинку культури;
2. Марію Жеревко – методиста Хорошівського Будинку культури, керівника хору ветеранів «Джерело» та керівника фольклорного колективу «Хорошки» за вагомий внесок у розвиток у районі фольклорного мистецтва, високий рівень підготовки культурно-мистецьких заходів, за активну участь у районних та обласних культурно-мистецьких заходах, якісну підготовку їх учасників та з нагоди 30-річного ювілею Хорошівського Будинку культури;
3. Іллю Горностая – керівника духового оркестру Хорошівського Будинку культури за високу виконавську майстерність, художній рівень репертуару, розвиток інтелектуального потенціалу, значні здобутки у художньо-естетичному вихованні дітей та учнівської молоді, пропаганду кращих зразків народного мистецтва та з нагоди 30-річного ювілею Хорошівського Будинку культури;
4. Олену Макарову – керівника студії образотворчого мистецтва Хорошівського Будинку культури за високі мистецькі здобутки, постійні пошуки нових шляхів вдосконалення та покращення творчого процесу, залучення найширших кіл підростаючого покоління до мистецтва та з нагоди 30-річного ювілею Хорошівського Будинку культури;
5. Подружжя Жанни та Олега Шишкіних – керівників Зразкового дитячого вокального ансамблю «Кольорові пташки» Хорошівського Будинку культури за багаторічну сумлінну працю, високу виконавську майстерність, розвиток міжнаціональних культурних відносин, організацію дозвілля молоді району та з нагоди 30-річного ювілею Хорошівського Будинку культури.

  
В усі часи цей заклад був та є осередком культури. І наразі залишається місцем дозвілля жителів селища, місцем, де панує атмосфера співдружності та натхнення. За 30 років Будинок культури пережив багато хороших та цікавих подій. Багато хто з жителів селища пройшов тут школу творчості, а вже сьогодні сюди приходять їхні діти, онуки.
Колектив Хорошівського будинку культури своєю щоденною кропіткою працею береже і примножує традиції українського народу.

        

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
6 11 dsc02544
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031