![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Новоборівська об’єднання громада відтепер обслуговуватиме ґрунтові дороги сучасним автогрейдером.Новий транспорт ОТГ закупила через тендер. Обійшлася така техніка у 2 млн 370 тис. грн.
Поставити грейдер переможець ТОВ «Логістик Машинері» має до 15 березня 2020 року.
Автогрейдер SDLG G9165 має бути стандартної комплектації з переднім бульдозерним відвалом, кондиціонером та опалювачем.
Новоборівська громада складається з 18 населених пунктів (1 – селище і 17 сіл) загальною площею 209,8 кв. км, де між населеними пунктами пролягає 80% білощебеневих і ґрунтових доріг, які знаходяться в край критичному стані.
https://www.1.zt.ua/